TOS Page

شرایط استفاده از سایت شرکت بلندپایه پارسیان

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

شرکت بلندپایه پارسیان این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد.

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و این شرکت می باشد که شما با ثبت نام در سایت ما ، موافقت خود را با آن اعلام نموده اید.

از جمله اهداف راه اندازی و بروز رسانی این سایت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • معرفی شرکت بلندپایه پارسیان
  • معرفی و تبیین محصولات و خدمات قابل اراِئه
  • شرح مزایا و نکات پیچیده در راه جل های کنترلی جدید برای کارفرمایان این شرکت در قالب مولتی مدیا
  • راه اندازی ک سیستم اطلاع رسانی منظم و منطبق با آخرین فعالیت ها با تیم پروژه

و هرگونه استفاده مجاز تجاری در چارچوب قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در عین حال بخشی تحت عنوان مقالات در این سایت گنجانده شده است. در این بخش سعی می شود تا برای ارتقاء سطح دانش دانشجویان، همکاران محترم ، علاقمندان و یا تیم کارفرما مقالات ای قرار داده شود که حتی الامکان به روز بوده و کاملا کاربردی باشد.

این مقالات حاصل تجربه و دانش متخصصین شرکت بلندپایه پارسیان می باشد. لذا هرگونه استفاده و کپی برداری با هدف تجاری غیر قانونی می باشد و برای اهداف تحقیقی انتشار تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

به شما این اطمینان داده می شود که تمامی اطلاعات شما که در بخش ثبت نام وارد می کنید به صورت محرمانه باقی خواهد ماند و ما خود را ملزم به حفظ حریم شخصی شما می دانیم.